Druhy ošetření geneo 

Použitím OxyPodu s technologií Geneo a Primer Gelem dosáhneme 3 výhod, které Oxygeneo nabízí: exfoliace, okysličení a výživy. Ty již zajišťují okamžitě viditelné výsledky, které jsou dále umocněny Geneo sérem, doplňkovou součástí Geneo ošetřovací sady. Toto sérum je jedinečně formulováno tak, aby doplnilo benefity dosažené s OxyPod doplněním výživy pokožce prostřednictvím synergické kombinace aktivních složek. Séra Geneo obsahují vysoce účinné přírodní ingredience, které jsou formulovány pro každé ošetření Geneo tak, aby se zaměřovaly na specifické problémy péče o pleť. Tyto složky jsou vpravovány do nově okysličené a exfoliované pokožky pomocí ultrazvukových a masážních technologií.


Geneo Glam

Geneo Glam je luxusní ošetření, které zpevňuje a hydratuje pokožku, posouvá ji na novou úroveň omlazení, obnovuje její  vitalitu a zářivost.

Geneo Glam OxyPod obsahuje luxusní přísady, jako jsou vločky čistého zlata, peptidový komplex a hedvábné aminokyseliny, které dodávají pokožce energii, zabraňují ztrátě kolagenu a zvyšují její elasticitu. Výsledkem je hladká, dobře vyživená, pevná a tonizovaná pokožka.

Sérum Geneo Glam poskytuje doplňkový omlazující, hydratační a vyživující účinek, který podporuje a udržuje výsledky dosažené okysličovacím ošetřením Glam OxyPod s aktivními složkami, jako je kyselina hyaluronová, šípkový a marulový olej.

Geneo Balance

Ošetření obličeje Geneo Balance Charcoal Facial čistí a zklidňuje mastnou pleť, zlepšuje její texturu a vzhled. Hojíí mírné až středně těžké akné u mastných typů pleti a minimalizuje výskyt jizev po akné. Reguluje tvorbu mazu a absorbuje nečistoty, které způsobují akné. Minimalizuje vzhled pórů a zjemňuje texturu.

Geneo Balance Charcoal Facial je založeno na inovativní technologii Geneo OxyPods - kombinující průlomové koncepty v biologii, chemii a technologii v rámci kapsle.

Geneo Balancing OxyPod obsahuje bambusové uhlí pro detoxikační účinek, extrakt z Camu-Camu pro vitamíny a antioxidanty a kyselinu mandlovou pro ošetření pleti náchylné k akné.

Ošetření je doplněno Geneo Balancing Serum, které obsahuje silné antioxidanty, vitamíny, živiny a čistící složky, jako jsou kyseliny salicylová a kojová, peptidy, jojobový a arganový olej, výtažky z vanilky a přesličky.

Vyrovnání mastné pleti nebylo nikdy jednodušší.

Geneo Hydrate

Ošetření Geneo Hydrate osvěžuje a oživuje suchou a matnou pokožku, zanechává ji hydratovanou, zářící a vyživenou, posiluje kožní barieru.

Geneo Hydrating OxyPod obsahuje modrou spirulinu, niacinamid a kyselinu laktobionickou ( jemnější a nedráždivá aletrnativa AHA-kyselin ), které spolupracují na hydrataci, doplnění a zlepšení schopnosti zadržování vlhkosti pokožky, což má za následek zářivou, osvěženou a mladistvě vypadající pleť.

Geneo Hydrating sérum poskytuje doplňkový osvěžující, oživující a hydratační účinek, který podporuje a udržuje výsledky dosažené okysličovacím ošetřením Hydrating OxyPod , s unikátním hydratačním komplexem a aktivními složkami, jako je vitamín E, vitamín B, kyselina hyaluronová, akvaxyl, marulový olej a Riboxyl        ( přírodní sacharid k obnově buněčné energie ).

Geneo Revive

Oštetření Geneo Revive viditelně redukuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje celkovou texturu a vzhled pleti, inhibuje enzymy, které rozkládají kolagen v pokožce a způsobují známky stárnutí. Zvyšuje elasticitu a produkci kolagenu pro hladší pleť.

Geneo REVIVE OxyPod obsahuje červené řasy, silný antioxidant s účinkem proti stárnutí, a také kyselinu kávovou (zvyšuje produkci kolagenu a zabraňuje předčasnému stárnutí), kyselinu ferulovou (posiluje kožní bariéru, vyhlazuje texturu a redukuje výskyt jemných linek a vrásek) a retinyl palmitát, o nichž je známo, že ošetřují známky stárnutí a pomáhají při omlazení pleti.

Geneo REVIVE Serum doplňuje účinek ošetření dalšími přísadami, které podporují produkci kolagenu a snižují známky stárnutí, jako jsou peptidy, stejně jako živiny a vitamíny,  komplex jojobového a arganového oleje,  extraktu vanilky a přesličky.


Geneo Illuminate

Ošetření Geneo ILLUMINATE Facial omlazuje pleť, sjednocuje její tón , zlepšuje pigmentaci.

Geneo ILLUMINATE OxyPod obsahuje kyselinu kojovou (zmírňuje tmavé skvrny a sjednocuje tón pleti).a vitamín C (rozjasňuje vzhled tmavých skvrn a stimuluje produkci kolagenu pro zlepšení textury pleti) ,extrakt z opuncie a z mrkve pro zvlhčení a vyhlazení pokožky.

Geneo ILLUMINATE Serum doplňuje účinek ošetření silnými zjasňujícími přísadami, jako jsou výtažky z kůry stromů a deriváty aminokyselin, a dále zvlhčujícími přísadami a živinami, jako jsou triglyceridy, komplex jojobového a arganového oleje a komplex extraktu vanilky a přesličky.

Viditelně snižuje výskyt pigmentací způsobených poškozením sluncem a jizvami po akné. Geneo Illuminate je nejlepší pro pigmentovanou pleť, sjednocuje tón pleti, zmírňuje hyperpigmentaci, omlazuje.


Geneo Detox

Ošetření Geneo Detox posiluje ochrannou bariéru pleti proti volným radikálům a dalším poškozením okolního prostředí, čímž oddaluje vznik známek stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a skvrny. Bojuje s environmentálními faktory, zklidňuje podrážděnou pokožku, zvyšuje buněčnou obnovu. Kondicionační a vyhlazující efekt pomáhá odvrátit poškození způsobené UV zářením, modrým světlem a znečištěním.

GeneO DETOX OxyPod obsahuje extrakt ze zeleného čaje se silnými antioxidanty, které chrání pokožku před poškozením daným životním prostředím a také ji napínají, zjemňují a projasňují, aby byla zajištěna vyvážená, svěží a omlazená pleť a také tělu vlastní glukonát měďnatý, který je významný pro udržování pojivové tkáně, pigmentaci vlasů a pokožky.

GeneO DETOX Serum poskytuje doplňující čisticí a ochranný účinek, který podporuje a udržuje výsledky dosažené ošetřením GeneO DETOX OxyPod s aktivními složkami, jako je alantoin, vitamín E, jedinečný uklidňující komplex, olej z maruly a extrakt z leknínu.