Lycon

Epilace krémovým voskem Lycon

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je
volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci
ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků.
LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.


Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na
olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace.
Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních
ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky
jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně
odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky!
Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

Historie LYCON

LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane. Při své práci v kosmetickém průmyslu nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru.

Experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce nato začaly objednávky proudit z různých částí světa.

Lydia, jako první na světě, začala u epilačních vosků využívat zklidňující a nutriční vlastnosti azulenu, aloe very, heřmánku, růže a levandule. Dnes Lydia a její tým cestují po světě a vzdělávají salony ve speciálních technikách LYCON epilace, a zároveň jim pomáhají rozvíjet jejich podnikání a uspět na trhu. LYCON vosk je jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků voskem a je používán po celém světě ve špičkových salonech a spa. Mezi věrné fanoušky LYCON epilace patří například Victoria Beckham, Sienna Miller a Minnie Driver.

LYCON k výrobě používá jen ty nejlepší pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Díky nim jsou vosky nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. LYCON vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek.

Epilační vosky LYCON jsou dodávány ve dvou variantách: samostržné horké vosky neboli Hot Wax, doplněné senzačním a technologicky jedinečným voskem LYCOjet a vosky teplé neboli Strip Wax, odstranitelné pomocí epilačních pásků. Systém epilace je doplněn o přípravky, které ošetřují pokožku před a po epilaci, produkty určené pro domácí péči a příslušenství. LYCON vám dává možnost zvolit vhodnou kombinaci produktů dle individuálních potřeb zákazníků.

LYCON je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality a je nepostradatelným prvkem v jejich každodenní práci.