O mně

Co jsem zač?

Jmenuji se Markéta Syrová a od roku 1998 se věnuji péči o Vaši pleť a její zdraví. Studio Gemini je splnění mého dětského snu. Po studiu na gymnáziu jsem se vydala studovat humanitní vědy. Brzy jsem pochopila, že to není nic pro mě a vrátila se ke svému snu. Po škole mne cesta zavedla do České Lípy a už jsem tu zůstala. Rok jsem byla zaměstnaná a potom i rodiče uvěřili mému snu a tak mi  dali peníze na první vybavení studia a pronájem.

Začátky byly těžké, ale já to nevzdala. Absolvovala jsem desítky kurzů, vystřídala pár kosmetických značek a v roce 2017 jsem začala spolupráci s americkou značkou Dermalogica. Právě s ní jsem pochopila, že pouze spojením individuálního přístupu, kvalitní kosmetiky a dokonalého servisu dosáhnu reálných výsledků a spokojenosti klientky.

Za těch 25 let jsem mohla provést kolem 15.000 ošetření. Díky svým mnohaletým zkušenostem, si dnes už vím rady s téměř jakýmkoliv problémem  a najdu řešení. Jsem vděčná a šťastná, že mohu dělat co mě baví a naplňuje a to je k nezaplacení.

Abych vám mohla skutečně pomoci, začíná vše profesionální analýzou pleti facemapping® . Tato unikátní metoda mi pomůže poznat skutečný příběh vaší pleti, rozpoznat její aktuální potřeby a navrhnout cestu k vaší nejzdravější pleti . Je vždy součástí ošetření.

Vaše Markéta.

Mým přáním je, ať je studio Gemini místem, kde se budete cítit dobře a kam se budete rády vracet. Ať vždy odcházíte s lepší pletí, než jste přišly.