Ceník

V ceně kosmetické péče je zahrnuta úprava a barvení obočí, barvení řas, epilace horního rtu. U chemického peelu a pokročilých ošetření ne (kontraindikace). Časy ošetření jsou orientační.

Základní péče

pro skin 60 

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.

cca 75 min

2100 

pro skin 90 

Vytuněné pro skin 60, doplněné o radiofrekvenci, led světlo, péči o oční okolí, masáž dekoltu guasha kameny. Je více času zaměřit se na konkrétní problémy pleti nebo delší relaxaci.

cca 100 min

2500 

pro skin 30 

Expresní a cílené ošetření pleti dle jejího aktuálního stavu, zaměřeno na primární problém. Pouze pro pravidelné klientky ,vhodné mezi ošetřením nebo v případě potřeby častější péče.

cca 45 min

1500 

Cílená péče 

pro firm a gua sha

Komplexní ošetření pro váš krk, obličej a dekolt.  Funguje jako cvičení pro váš krk a obličej.  Kombinace technik  masáže pomocí gua sha zlepšuje pevnost a napětí pleti obličeje a produktů obnovujích texturu a doplňujících výživu pro zajištění hebkosti pleti.

cca 60 min

2200 Kč

pro bright 

Ošetření s velmi intenzivním účinkem, při němž se využívá rozjasňujících účinků vitamínu C, který je vpravován do pleti tak, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón. Pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 14 dní.

cca 60 min

2200 Kč

pro calm

Ošetření pleti určené pro citlivou pleť

cca 60 min


2100 Kč

pro clear

Ošetření Pro clear je zaměřeno na problematickou, aknózní a nečistou pleť.  Doporučuji min. 3-4 ošetření každé 2-4 týdny.

cca 60 min

2200 Kč

Pokročilá péče 

pro nanoinfusion

Zmírňuje vrásky, rozjasňuje a vyhlazuje pleť, bez rekonvalesce

60  min

2800 Kč

luminfusion

 Kombinuje cílený retinolový peeling, nanoinfuzní technologii a LED terapii červeným světlem.Plus ošetření pro eye flash.

45 min

2800 Kč

pro retinol

Třífázové ošetření pleti, kombinuje NANOinfuzi pro infuzi aktivních složek do pletihh a sílu retinolu pro větší výsledky. Redukuje linky a vrásky. Zanechává pevnou, projasněnou a hladkou pleť již po prvním sezení!

45 min

2800 Kč

pro microneedling

Mikrojehličkování je minimálně invazivní procedura, která vytváří na kůži nepatrná, rovnoměrně rozmístěná mikroporanění. Stimuluje kolagen, minimalizuje jemné linky a vrásky, zmenšuje póry, rozjasňuje pleť a zmírňuje pigmentové skvrny.

60 min

2800 Kč

Chemický peeling

Určí pleťový terapeut dle stavu pleti.

pro power peel 30

Expresní chemický peel přizpůsobený potřebám vaší pleti. Rychlé a intenzivní ošetření (obličej).

 cca 45 min

1500 Kč

pro power peel 60 

Maximálně účinné a plně přizpůsobené. Komplexní ošetření spojuje chemický peel s pokročilými technikami ošetření pleti (obličej, krk, dekolt)

cca 60 min

2200 Kč

Geneo+ omlazení

oxygeneo LED

Omlazující ošetření díky okysličení pleti, exfoliaci a výživě v jednom kroku.

cca 75 min

2200 Kč

tripolární radiofrekvence

Ošetření  známé jako nechirurgický lifting. Vypne vaši pleť v obličeji, na krku a dekoltu. Výrazně vám vyhladí drobné vrásky, např. kolem očí a kolem rtů.

cca 60 min

1900 Kč

oxygeneo a tripolární radiofrekvence

Vyživí a okysličí,  odstraní odumřelou vrstvu pleti. Výsledkem je zpevněná, vyhlazená a vypnutá pokožka se zredukovanými jemnými vráskami a hlavně okamžitým a viditelným dlouhodobým účinkem.

cca 75  min

2200 Kč

Expresní služby 

analýza pleti Facemapping, online konzultace

On-line analýza založená na základu stavu Vaší pleti a životního stylu, plán péče o pleť Skin Fitness Plan.

(při zakoupení produktů nebo ošetření  je skin fitness plán zdarma)

30 min

600 Kč 

Doplňkové služby v rámci pleťového ošetření

epilace celý obličej

20 min

300 Kč

led fotonové světlo

Přidejte si ošetření led světlem a dosáhněte ještě lepšího výsledku. Většinu ošetření lze kombinovat celoročně s led světlem.

20 min

400 Kč

radiofrekvenční ošetření pleti

neinvazivní lifting, vypíná a zpevňuje kontury, aktivace kolagenu

20 min

600 Kč

pro eye flash

velmi účinné ošetření, které pomáhá tonizovat, vyhladit a rozzářit okolí očí díky intenzivní stimulaci a doplnění aktivních složek. 

20 min

300 Kč

pro neck flash

doplňkové cílené ošetření krku a dekoltu pomocí masky a masážní techniky.

20 min

300 Kč