Zde jsou pravidla, ke kterým se zavazuji a garantuji vůči Vám, jako klientce:

100% garance vrácení peněz v plné výši, když nebudete spokojená s našimi službami.

Zavazuji se k poskytování vysoce profesionálního ošetření, přístupu ke klientovi a poradenství v řešení potřeb Vaší pleti. Mám kosmetické vzdělání a nadále se snažím vzdělávat a udržovat svůj salón na co nejvyšší úrovni. 

Kabina bude vždy dokonale připravena na Vaši proceduru a vždy řádně uklizena. Pokud nebudete mít ten pocit, prosím, neváhejte mi tyto poznatky sdělit a dle mého uvážení Vám nabídnu kompenzaci. Pro kompletní informace o pravidlech úklidu a dodržování hygieny v salonu klikněte ZDE

Pracuji pouze s jednou kosmetickou značkou a nikdy nemíchám více značek pleťové kosmetiky dohromady. Dodržuji postupy ošetření se značkou kosmetiky, na kterou jsem vyškolená. Neslibuji nedosažitelné cíle s pletí a pokud uznám, že léčba daného problému není v mých silách, doporučím návštěvu dermatologa.

Každému klientovi povedu osobní dokumentaci, ve které budu mít zapsaná vážná onemocnění, alergie a užívané léky a tyto informace vždy zohledním před ošetřením a doporučením domácí péče

Vždy Vás budu informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích, o jakékoliv změně, která se v salonu bude odehrávat. 

Pokud bych z důvodu nemoci nebo jiného důvodu nemohla dodržet smluvený termín Vaší návštěvy, vždy Vás budu včas informovat a nabídnu Vám samozřejmě náhradní termín.

V případě, že využijete objednání on-line, může být termín změněn a nabídnut Vám jiný. 


Na oplátku i já velmi ocením a očekávám následující pravidla od Vás:

Udělejte si prosím na návštěvu salonu dostatek času, abyste si ho mohly v klidu vychutnat. Ošetření pleti mají daný čas, aby byla maximálně efektivní.

Prosím o dochvilnost. Pokud nepřijdete včas (akceptujeme 10 min), musíte pochopit, že i já mám závazky vůči ostatním klientkám. Bude Vám nabídnuta jiná, kratší procedura, nebo Vaše vybraná procedura bude muset být zkrácena.

Pokud máte rezervovanou jakoukoli proceduru a víte, že se nemůžete dostavit, omluvte se prosím co nejdříve. Berte prosím na vědomí a pochopte, že pokud zavoláte v den procedury nebo večer před následujícím dnem procedury, není již pro nás možné vzniklý volný čas obsadit.

Dárkové poukazy mají danou platnost  od data zakoupení. Pro jejich využití je nutno si nejpozději 2 týdny před vypršením platnosti dárkového poukazu rezervovat termín na návštěvu salonu. Platnost dárkového poukazu nelze jakkoli prodloužit (po uplynutí uvedeného data karta propadá) , proto prosím respektujte tato pravidla a využívejte své DÁRKOVÉ POUKAZY včas.

Jestliže vlastníte DÁRKOVÝ POUKAZ a nebudete se moci dostavit, je třeba Vaši rezervaci zrušit do 24 hodin předem. Pokud tak neučiníte, propadá automaticky 50% hodnota DÁRKOVÉHO POUKAZU.

Nenavštěvujte salon pokud jste nemocná. Ošetření Vám nebude provedeno pokud máte opar, rýmu, kašel , zánět spojivek a další virové onemocnění . Prosím v takovém případě si domluvte náhradní termín.

Jako vstřícný krok k ostatním klientům a projev respektu k sobě i k mé práci, Vás žádám o vypnutí nebo alespoň úplné ztlumení mobilního telefonu po dobu Vaší návštěvy v salonu.