Analýza pleti-FACEMAPPING®

30 min / 600 Kč on-line nebo osobně ve studiu
(při zakoupení produktů nebo ošetření je skin fitness plán zdarma)


Nevíte si rady s pletí? Zkoušíte různé produkty a přesto nedosahujete skvělých výsledků? Abych vám mohla skutečně pomoci, začíná vše profesionální analýzou pleti. Tato unikátní metoda mi pomůže zjistit v jakém aktuálním stavu je vaše pleť , jaké jsou její potřeby.  

Analýza probíhá formou rozhovoru. Zkonzultujeme váš životní styl, dosavadní péči o pleť, vaše subjektivní problémy pleti a očekávání od ošetření. Nejen pohledem, ale také hmatem prozkoumám vaši pleť a zjistíme její aktuální stav a potřeby. Po odchodu ze salonu budete již vědět, jak, co a kdy používat a ranní a večerní rutina pro vás bude hračka.

Na základě analýzy pleti a toho co vaše pleť potřebuje nejvíce, vám doporučím také profesionální ošetření, které vám pomůže. K tomu můžete využít věrnostní program skinpass.

A protože 80% úspěchu je domácí péče, doporučím vám produkty, které vám pomohou s dosažením vytouženého výsledku. Všechny produkty Dermalogica si můžete zakoupit přímo v našem salonu.


SKIN FITNESS PLAN®

Váš osobní plán péče o pleť a cesta k trvalým výsledkům. Skin fitness plán je individuální a vytvořený přímo pro vaše potřeby a problémy pleti. Osobní Skin fitness plán doporučuji provádět každé tři měsíce.


  • Na základě  analýzy pleti facemapping® vám na míru připravím váš osobní SKIN FITNESS PLÁN - kompletní program vaší domácí péče.​
  • Domů si odnesete nejen  informace, ale také přehledný návod jak používat předepsané produkty dermalogica® a vzorky produktů na míru vaší pleti.
  • Máme jasné cíle a proto si stanovíme plán doporučených ošetření, kterého se budeme držet, abychom vytouženého cíle dosáhli.