Ošetření pleti Dermalogica

Kosmetika není jen o kráse, ale především o zdraví pleti. Trápí Vás vrásky, povadlá pleť, citlivá pleť, akné, pigmentové skvrny, nebo chcete jen relaxovat ?

Ráda Vám pomohu tyto problémy řešit nejen vhodnou profesionální péčí, ale poradím Vám, jak o pleť správně pečovat v domácím prostředí. Každému ošetření předchází konzultace a profesionální analýza pleti, která zajistí ošetření připravené na míru, zaměřující se na Vaše specifické potřeby.

Vzdělávání v oblasti péči o pleť je pro mne důležité a tak několikrát ročně absolvuji odborná školení a semináře. Kosmetice se věnuji 20 let a studio Gemini jsem otevřela v roce 1998 . Pro svoji práci jsem hledala takové značky, které pomáhají na cestě ke krásné a zdravé pleti. 

U značky Dermalogica existuje pouze jedno ošetření - které je však pokaždé jiné.

Skin Fitness plán

Analýza pleti bezplatně a zároveň součástí každého ošetření

Profesionální analýza s cílenými výsledky. Analýza pleti Face Mapping® od značky Dermalogica® poskytuje hloubkový pohled na zdravotní stav Vaší pleti. Nejnovější metody v oblasti analýzi pleti Vám zajistí ošetření připravené na míru, zaměrující se na Vaše specifické potřeby a které zlepší zdraví vaší pokožky a přinese viditelné výsledky.  Analýza se opírá o poznatky východní medicíny a odnesete si jí přehlednou v písemné podobě. V salonu zůstává její kopie pro další kontakt s Vámi. Součástí jsou vzorky doporučených produktů. 

ProSkin 30

Individuální ošetření, přizpůsobené podle analýzy pleti. Odborného pleťového terapeut navrhne toto 30-ti minutové ošetření konkrétně jen pro Vás a Vaše specifické potřeby pleti. Jedinečné oeštření pleti přizpůsobené Vaší pleti i Vašemu času.

ProSkin 30 ošetření je vhodné pro časově vytížené klienty, neboť trvá pouhých 30 min. Ošetření, které je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Unikátní krátké ošetření pleti, řešící její specifické problémy. Zklidnění, citlivosti, snížení mastnoty a zvýšení hydratace pleti. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří nemají čas a potřebují okamžitý zásah. ProSkin 30 však lze použít i jako tzv. udržovací ošetření mezi Vašimi pravidelnými návštěvami. Procedura se vždy přizpůsobuje potřebám pleti a specializuje se na jeden specifický problém, který je potřeba akutně řešit.


  ProSkin 60

  Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Toto ultimátní, plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce. 

Součástí každého ošetření je:


 • double cleanse - dvojí čištění pleti
 • prodesionální face mapping - analýza pleti a následné doporučení péče 
 • exfoliace - na míru připravený peeling
 • hluboké čištění pleti ultrazvukovou špachtlí - extrakce (je-li to nutné)
 • antistresová, lymfatická a tlaková masáž obličeje, dekoltu a šíje s lávovými kameny 
 • aktivní sérum dle typu a stavu pleti
 • maskový rituál
 • denní péče
 • konzultace, vzorky

Face Fit

zábavný a naučný - dozvíte se jak nejlépe pečovat o svoji pleť a jak správně své přípravky používat.

Odlehčené prostředí, kde si můžete nechat provést analýzu pleti Face Mapping® zdarma, vyzkoušet si své vlastní mini-ošetření pod odborným dohledem, naučit se jak správně pečovat o svoji pleť a jak dosáhnout výsledků, které si přejete, můžete se zeptat na vše, co vás zajímá ohledně vaší pleti. 

Mini-ošetření obsahuje všechny kroky správné péče denní a týdenní rutiny.