U značky Dermalogica existuje pouze jedno ošetření - které je však pokaždé jiné. Jedna procedura- stovky možností. Personalizované ošetření kombinuje profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.

základní péče

pro skin 90

100 min / 2 500 Kč

Dokonalé ošetření na míru, pokaždé jiné. Na míru s pokročilými produkty, technikami a technologiemi v uklidňujícím prostředí vytvořeném pro relaxaci. Ideální volba pro ty, kteří chtějí komplexní zážitek pro řešení všech problémů pleti a dosažení zdravé zářící pleti.

Vytuněné pro skin 60, doplněné například o radiofrekvenci, led světlo, péči o oční okolí, masáž dekoltu guasha kameny. Je více času zaměřit se na konkrétní problémy pleti nebo delší relaxaci.

Ideální volba pro ty, kteří chtějí přidat další čas na pleť, na relaxaci. Pro všechny typy pleti.

Hlavní benefity: relaxace, výsledky, 100% přizpůsobené potřebám vaší pleti.

Doporučená sezení: jednou za 4-6 týdnů, nejlepší výsledky v kombinaci s cílenými nebo pokročilými ošetřeními a vhodnou domácí péčí.

pro skin 60

75 min / 2100 Kč


ProSkin 60 je skvělým začátkem vaší cesty se mnou a péčí Dermalogica.. Chcete tu nejlepší pleť, jakou jste kdy měli? Ošetření je přizpůsobeno tak, aby se zaměřilo na všechny vaše potřeby pleti a zanechalo ji jasnou a zářící, zahrnuje obličej, krk i dekolt. Průběh ošetření navrhuje pleťový terapeut, tedy já :-) a to na základě analýzy pleti facemapping. 

Co zahrnuje ošetření ProSkin 60?

  • konzultace
  • uvítací rituál
  • dvojí čištění pleti
  • profesionální exfoliace (peeling)
  • malá úprava obočí BONUS
  • extrakci (čištění ultrazvukovou špachtlí + ruční hloubkové čištění je-li třeba)
  • dotyková terapie (lymfatická masáž obličeje a dekoltu)
  • serum, maska dle specifického problému pleti, zapracování bt micro (ultrazvuková špachtle pro profesionály) , stimulační ultrazvuk
  • péče o ruce během působení masky
  • závěrečná tonizace a hydratace, ošetření očního okolí, aplikace přípravku s SPF faktorem

Ideální volba pro ty, kteří chtějí komplexní zážitek pro řešení problémů pleti , dosažení výsledků a maximální relaxaci. Pro všechny typy pleti

Hlavní benefity: relaxace, výsledky, 100% přizpůsobené potřebám vaší pleti.

Doporučená sezení: jednou za 4-6 týdnů, nejlepší výsledky v kombinaci s cílenými nebo pokročilými ošetřeními a vhodnou domácí péčí.


pro skin 30

45 min / 1 500 Kč

Cílené ošetření, individuálně přizpůsobené podle analýzy pleti Face Mapping®. Navržené konkrétně jen pro vás a nejakutnější  problém  pleti jako je akné, hyperpigmentace, stárnutí pleti, dehydratace. 

Vhodné pro juniory nebo ošetření v mezičase mezi kosmetickými ošetřeními. Pokud chcete více relaxace nebo maximální výsledky, doporučuji cílená nebo pokročilá ošetření nebo pro skin 60 s masáží.

Ideální volba pro ty, co mají málo času nebo potřebují chodit častěji. Pro všechny typy pleti.

Hlavní benefity: zaměřeno na aktuální problém, 100% přizpůsobené potřebám vaší pleti.

Doporučená sezení: jednou za 3-5 týdnů, nejlepší výsledky v kombinaci s cílenými nebo pokročilými ošetřeními a vhodnou domácí péčí.

cílená péče


pro bright 

60 min / 2200 Kč


Pro Bright je vysoce intenzivní, třífázové ošetření, které podporuje vstřebání vitamínu C, čímž efektivně řeší potíže s nejednotným tónem pleti a zanechá tak pleť zářivější a jemnější. 

Kombinace chemického peelu * stabilního vitamínu C * bioaktivační masky. Výsledkem je zářivá a hydratovaná pleť, dochází ke sjednocení tónu pleti a zmírnění jemných linek. S doporučenou domácí péčí maximalizujete efekt ošetření.

Ideální volba pro pleť' s nejednotným tónem, pozánětlivou hyperpigmentací , ale je také vhodné jako prevence v kombinaci s  pro skin 60. 

Hlavní benefity: jasnější a hladší pleť,  zmírnění pigmentových skvrn, hydratace a zpevnění.

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 14 dní, nejlepší výsledky v kombinaci s cílenými nebo pokročilými ošetřeními.  Ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Kontraindikace jsou stejné jako u chemického peelu.

Abychom podpořily co nejvíce účinky ošetření, doporučuji trojici produktů pro domácí péči:
Biolumin C Serum, Biolumin C Eye Serum, Invisible Physical Defense SPF30 nebo porescreen spf40.

pro clear

60 min / 2200 Kč

ošetření pro problematickou pleť s akné

Ošetření Pro Clear je zaměřeno na problematickou, aknózní a nečistou pleť. Akné má různou podobu, od malých pupínků až po velké bolestivé pustuly a cysty. Akné není univerzální a stejně tak ani jeho ošetření. Z toho důvodu je nové ošetření Pro Clear, které pomáhá čistit zanícená místa. Začíná tím, že posoudím příčiny a faktory vedoucí ke vzniku akné, vyhodnotím stav pleti a typ zánětu a vytvořím ošetření na míru. Akné bohužel nezmizí po jednom ošetření, je mnoho příčin a spouštěčů akné (genetika, hormony, stres, léky, nevhodná péče a kosmetika, strava atd)

Ošetření pomáhá vyčistit zanícená místa, černé i bílé tečky, zklidní pleť a viditelně zmírní zánět, navrací pleti rovnováhu a hydratuje, nastartuje buněčnou obnovu. Kombinujeme v něm chemický peel, hloubkové čištění, lymfatickou masáž a přístroje, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků.

Ideální volba pro  aknózní a problematickou pleť.

Hlavní benefity: jasnější a hladší pleť, zmírnění pigmentových skvrn, hydratace a zpevnění.

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3-5 ošetření s rozestupem 14 dní a vhodnými produkty na domácí péči. Ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Kontraindikace jsou stejné jako u chemického peelu.

pro firm a gua sha

60 min / 2200 Kč

Komplexní ošetření pro váš krk, obličej a dekolt. Funguje jako cvičení pro váš krk a obličej. Kombinace technik masáže pomocí gua sha zlepšuje pevnost a napětí pleti obličeje a produktů obnovujích texturu a doplňujících výživu pro zajištění hebkosti pleti.

Jaké jsou výhody Gua Sha?

Mezi okamžité výhody patří snížení otoků celé tváře a kolem očí, dále pak uvolnění svalového napětí. Po několika týdnech důsledného používání si můžeme všimnout pružnější a definovanější pokožky. 

Ideální volba pro unavenou a zralou pleť, která potřebuje vyhladit a zpevnit.

Hlavní benefity: jasnější a hladší pleť, zmírnění pigmentových skvrn, hydratace a zpevnění pleti obličeje, krku a dekoltu.

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3-5 ošetření jednou měsíčně nebo mezi ošetřeními pro skin 60 a vhodnými produkty na domácí péči. Ošetření není vhodné pro citlivou pleť, doporučeno pro pleť vykazující známky stárnutí. Je možné v každém ročním období. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Kontraindikace jsou stejné jako u chemického peelu.

pro calm

60 min / 2100 Kč

Typickým znakem citlivé pleti je narušená bariéra pleti. Zdravá bariéra pomáhá udržovat vodu uvnitř a nečistoty z okolního prostředí a mikroby vně. Když dojde k narušení bariéry pleti, může být pleť začervenalá, dehydrovaná, suchá a zcitlivělá.

Pro calm ošetřuje celou řadu potíží citlivé i zcitlivělé pleti a posiluje  pokožku. Zklidňující rostlinné výtažky poskytují úlevu, zatímco lymfatická drenáž a masáž tlakových bodů pomáhají zklidnit stresovaný nervový systém. Toto cílené ošetření pomáhá hydratovat, vyrovnávat a obnovovat kožní bariéru pro sníženou citlivost a klidnější pleť. Světelná terapie pomáhá zmírnit zarudnutí, navrací ji rovnováhu a obnovuje ji. Pomocí guasha kamenů nebo chladivých masážních koulí se pleť zklidní a lépe vstřebává produkty do pokožky.

Ideální volba pro citlivou, zcitlivělou a začervenalou pleť.

Hlavní benefity: hydratace, zklidnění, zmírnění zarudnutí, obnovuje bariéru.

Doporučená sezení: jednou za 4-6 týdnů, nejlepší výsledky v kombinaci s vhodně nastavenou domácí péčí.

pokročilá péče


pro power peel 30

30 min / 1500 Kč

Expresní chemický peel přizpůsobený potřebám vaší pleti. Rychlé a intenzivní ošetření obličeje. Vyhlazuje  a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace nebo předčasného stárnutí, hydratuje. Peel je aplikován pouze na obličej.

pro power peel 60

60 min / 2200 Kč

Maximálně účinné a plně přizpůsobené. Ošetření spojuje chemický peel s komplexním ošetřením pleti s využitím technologií a specifickými technikami, individuálně přizpůsobené potřebám vaší pleti obličeje, dekoltu a krku.


Ideální volba pro pleť' s nejednotným tónem, pozánětlivou hyperpigmentací, se známkami stárnutí, restart pleti.

Hlavní benefity: zvýšení jasu a zpevnění pleti, jasnější a hladší pleť, zmírnění pigmentových skvrn. Vyhlazuje jemné linky a vrásky.

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3-5 ošetření s rozestupem 2-3 týdnů. Ošetření je vhodné v zimních měsících. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Více k ošetření zde.

pro nanoninfusion

60 min / 2800 Kč

Nanoinfuze je neinvazivní ošetření pleti, které zlepšuje tón a texturu pleti, snížení výskytu rozšířených pórů, zlepšení jemných linek a snížení pigmentace.

Nano jehly mají silikonový hrot a jsou šetrnější k pokožce. Je to proto, že nanojehlování proniká kůží pouze do hloubky 0,25 mm a je navrženo tak, aby exfoliovalo pokožku a stimulovalo obnovu buněk, spíše než aby pronikalo hluboko do dermis jako mikrojehličkování.

Když se silikonové hroty jemně dotknou pokožky, vytvoří tisíce nano kanálů, které umožní vašim produktům péče o pleť proniknout hlouběji a mít větší účinek na pokožku. Do 15 minut po se nanokanály samy uzavřou.

Ideální volba pro mdlou a a unavenou pleť, s rozšířenými pory nebo vráskami, potlačuje známky stárnutí pleti.

Hlavní benefity: Rozjasňuje a hydratuje pleť, vyhlazuje jemné linky a vrásky. Bez prostojů, viditelná změna ihned po ošetření.

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 2-3 týdnů. Ošetření lze podstoupit v jakémkoliv ročním období. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. 

Více k ošetření zde.

luminfusion

45 min / 2800 Kč


LuminFusion kombinuje je úžasné ošetření k rozjasnění pleti.  Cílený retinolový peeling pro obnovení a obnovu povrchu, technologii NanoInfusion k hluboké infuzi aktivních složek a terapii LED červeným světlem pro viditelnou obnovu jasu pokožky a snížení známek stárnutí pokožky bez prostojů.

LuminFusion je vhodný pro všechny typy pleti a je ideální pro velké události a zvláštní příležitosti.

Ideální volba pro pleť' s nejednotným tónem, pozánětlivou hyperpigmentací, se známkami stárnutí. 

Hlavní benefity: zvýšení jasu a zpevnění pleti, jasnější a hladší pleť, zmírnění pigmentových skvrn. Vyhlazuje jemné linky a vrásky.

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 2-3 týdnů. Ošetření lze podstoupit v jakémkoliv ročním období. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Kontraindikace zde, jako u chemického peelu.


pro retinol

45 min / 2800 Kč


Ošetření Pro Retinol využívá vysoce efektivního retinolu a jeho účinky ještě podporuje kombinací s technologií nanoinfuse. Výsledkem je revitalizovaná, hladší a pevnější pleť. Jedná se o zcela nové pokročilé ošetření pleti, které je vhodné pro klienty s hyperpigmentací, akné nebo vráskami.

Ošetření zahrnuje exfoliaci, nanoinfuzi, aplikaci retinolového akcelerátoru. S retinolem odcházíte domů, ten po 4 hodinách umyjete. Další dny se dostaví výrazné olupování pleti.Minimální působení je 1O minut.


Ideální volba pro pleť' s nejednotným tónem, pozánětlivou hyperpigmentací, se známkami stárnutí.

Hlavní benefity: obnovení a zpevnění pokožky, jasnější a hladší pleť, zmírnění pigmentových skvrn, hydratace a zpevnění, rozjasnění pleti

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 4-6 týdnů. Ošetření lze podstoupit v jakémkoliv ročním období. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Kontraindikace zde, jako u chemického peelu.


pro microneedling

60 min / 2800 Kč


Pokročilé ošetření využívající mikrojehličkování kombinuje inovativní techniky, vysoce účinné aktivní látky profesionální kvality a vylepšenou technologii Dermalogica. Zmírňuje viditelnost linek a vrásek, redukuje tmavé skvrny, zjemňuje póry a zanechává pokožku krásně rozjasněnou. 

Umožňuje o 80% více pronikání aktivních látek ve srovnání s ostatními ošetřeními. Vyvolává tvorbu kolagenu a elastinu, které pomáhají obnovit dermální strukturu pleti a zmírňovat vzhled vrásek a nedostatků pleti.

Ideální volba pro pleť' s nejednotným tónem, pozánětlivou hyperpigmentací, se známkami stárnutí.

Hlavní benefity: jasnější a hladší pleť, zmírnění pigmentových skvrn, hydratace a zpevnění, rozjasnění pleti, zmenšení pórů.

Doporučená sezení: pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 4-6 týdnů. Ošetření lze podstoupit v jakémkoliv  ročním období. Nezbytná je ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Kontraindikace a více info zde.

doplňkové služby

(pouze k ošetření)


pro eye flash

20 min / 300 Kč


Pro Eye Flash je nové, velmi účinné ošetření pro oční okolí s intenzivní stimulací a doplněním aktivních rostlinných složek. Tento rozjasňující peel zajistí exfoliaci a zároveň hydrataci očního okolí. Bambusový proužek je obohacen o výtažky z vinné révy, pomerančovníku sladkého, javoru cukrového a o další výživné antioxidanty, které pomáhají obnovit texturu.

Zaměříme na exfoliaci (peeling), lifting (zpevnění) a rozjasnění zakončené mikromasáží očního okolí.

Ideální volba pro všechny typy pleti s výjimkou citlivé.

Hlavní benefity: vyrovnává texturu pleti, vyhlazuje a rozjasňuje oční okolí.

Doporučená sezení: pro maximální výsledky doporučuji tři po sobě jdoucí ošetření, po 14 dnech. Pro Eye Flash lze provádět samostatně anebo společně s jiným ošetřením jako pro skin 30, pro skin 60, pro nanoinfusion.

LED fotonové světlo

20 min / 300 Kč

LED  světlo, známé též jako studené světlo, proniká do hloubky pokožky a pomocí silného záření stimuluje buněčnou obnovu pleti, čímž startuje nejenom ozdravné procesy v ní.

LED světlo lze použít jako samostatné ošetření, ale také v kombinaci s některými kosmetickými ošetřeními, což nejen zvýší jejich efekt, ale také výrazně šetří čas klientů. Používám jej běžně jako součást pravidelného kosmetického ošetření proskin 60.

Ideální volba pro všechny typy pleti s výjimkou velmi citlivé.

Hlavní benefity: zefektivní kosmetické ošetření každému typu pleti a cílí na dané problémy pleti, dle použitého světla.

Doporučená sezení: při ošetření, vhodná domácí péče dle typu a problému pleti, krém s SPF.

Více k led světlu zde.


pro neck flash

20 min/ 300 Kč

Doplňkové ošetření speciálně pro krk a dekolt. Masáž krku a dekoltu s gua sha kameny  uvolňuje napětí ve svalech a fasciích, které ovlivňují vzhled a pevnost pokožky . Poté aplikujeme profesionální masku, ta obsahuje koncentrované složky jako je kyselina mléčná, která podporuje exfoliaci, obnovu buněk, rozjasňuje a zároveň zpevňuje pokožku. Nesmí chybět ani kyselina hyaluronová, která pleť hydratuje a výtažek z jablek pokožku vyhladí. 


Toto ošetření působí jako účinné cvičení na namáhanou  pokožku krku a dekoltu.

Ideální volba pro všechny typy pleti se známkami stárnutí, dehydratace a ochabnutí.

Hlavní benefity: zpevní, vypne, povzbudí.

Doporučená sezení: při ošetření, vhodná domácí péče dekoltu a krku, krém s SPF, hydratace.