ProSkin- ošetření pleti

U značky Dermalogica existuje pouze jedno ošetření - které je však pokaždé jiné. Jedna procedura- stovky možností. Personalizované ošetření kombinuje profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.


Před ošetřením

Základem je analýza pleti. Existuje mnoho faktorů, vnitřních i vnějších, které působí na zdraví pokožky a ovlivňují to, jak vypadá a funguje. Některé faktory nejsme schopni ovlivnit, ale mnohé ano. Důkladná péče o pokožku ji pomáhá udržet zdravou a mladší mnohem déle.

Proto je před každým ošetřením naprostou nezbytností zkontrolovat její stav, abych mohla zvolit správné přípravky, popřípadě technologie a mohla pleť odborně ošetřit.
K tomuto účelu je unikátní analýza pleti Face Mapping®. Ošetření si můžete vybrat dle svých časových možností nebo si nechte poradit, co je pro vás nejvhodnější.


ProSkin 30 

30min

Individuální ošetření, přizpůsobené podle analýzy pleti.  30-ti minutové ošetření navržené konkrétně jen pro Vás a Vaše specifické potřeby pleti. Ideální jako první ošetření, pokud nemáte zkušenost se značkou dermalogica.

Tato  služba kombinuje klíčové kroky profesionální exfoliace a zapracování séra s technologií prohlubující výsledky, jako jsou ultrazvuk a mikroproud, aby vám rychle poskytla viditelné výsledky. Zažijte jasnější a zdravější pleť.

Unikátní krátké ošetření pleti, řešící její specifické problémy. Zklidnění, citlivosti, snížení mastnoty a zvýšení hydratace pleti. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří nemají čas a potřebují okamžitý zásah. ProSkin 30 však lze použít i jako tzv. udržovací ošetření mezi Vašimi pravidelnými návštěvami. Procedura se vždy přizpůsobuje potřebám pleti a specializuje se na jeden specifický problém, který je potřeba akutně řešit.


ProSkin 60

60 min

ProSkin 60 je stěžejním ošetřením a klientkami nejvíce žádané. Chcete tu nejlepší pleť, jakou jste kdy měli? Ošetření je přizpůsobeno tak, aby se zaměřilo na všechny vaše potřeby pleti a zanechalo ji jasnou a zářící, zahrnuje obličej i dekolt. Průběh ošetření navrhuje pleťový terapeut, tedy já :-) a to na základě analýzy pleti facemapping.

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Toto plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce. 

Ošetření obsahuje:

 • uvítací rituál
 • dvojí čištění pleti
 • profesionální exfoliace (peeling)
 • úprava obočí, barvení obočí, řas, epilace
 • extrakci (hloubkové čištění je-li třeba)
 • masáž obličeje a dekoltu (uvolňující, liftingová, lymfatická, pro citlivou pleť)
 • serum, maska dle specifického problému pleti, zapracování bt micro (ultrazvuková špachtle pro profesionály)
 • spa péče o ruce při působení masky
 • závěrečná tonizace a hydratace, ošetření očního okolí, aplikace přípravku s SPF faktorem


ProSkin 60 digital detox- restart, nabití, oživení

60 min

Digital Detox je vylepšením služby ProSkin 60 na míru, které vám umožní se odpojit od digitálního světa a vnímat sílu dotyku - zatímco vaše pleť se mění do toho nejlepšího a nejzdravějšího možného stavu.

Toto ošetření se nejen zaměřuje na nejvýznamnější potíže vaší pleti, ale také ukazuje, jak Dermalogica podporuje zdravý životní styl tím, že nabízí čas na očistu od "digitálního znečištění".

Proč DIGITAL DETOX?

Počítače, mobilní telefony a jiné digitální přístroje mohou život mnoha způsoby usnadnit, avšak neustálá digitální stimulace může vést k přetížení očí, krku, rukou, paží a dokonce i mozku. Z toho může pramenit zvýšená míra stresu a nedostatek spánku a v důsledku toho pak mdlý vzhled pleti a zvýraznění známek předčasného stárnutí pleti.

Služba Digital Detox dává mysli i tělu šanci odpoutat se od nadměrného digitálního působení. Mezi přínosy lze zahrnout:

 • méně škodlivého stresu
 • zlepšené vnímání přítomného okamžiku
 • prohloubení vztahů s ostatními lidmi
 • zvýšená kreativita
 • klidnější spánek
 • lepší pleť

Po ošetření ode mne dostanete váš osobní deník na sedm dní, který obsahuje nejen rady, které vám pomohou ke kvalitnějšímu spánku, ale slouží také k zápisu vlastních úvah a myšlenek. 


Po ošetření

Po podstoupeném ošetření vám sestavím váš osobní Skin Fitness Plán, který vám pomůže nejen prodloužit výsledky ošetření, ale také udržet pleť v kondici po celý rok. Třeba to, že si většina lidí čistí dvakrát denně zuby, je stálá rutina. Vytvořte si rutinu i v péči o pleť. Co dělat denně a co opakovat každý týden budete po ošetření vědět. Na pleť má vliv i roční období, kdy se může chovat jinak, je proto důležité SKIN FITNESS PLAN každé 3 měsíce provést znova.