Profesionální pleťová péče

U značky Dermalogica existuje pouze jedno ošetření - které je však pokaždé jiné. Jedna procedura- stovky možností. Personalizované ošetření kombinuje profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.


péče na míru 

jdu k vám poprvé

90 min / 2500 Kč

Jdete ke mně poprvé? Rezervujte si toto ošetření. Jedná se o proskin 60, vstupní konzultaci, analýzu pleti, plán ošetření a domácí péče, poradentství, startovní kosmetický balíček, akční cena na produkty.

pro skin 60

75 min / 1 900 Kč


ProSkin 60 je stěžejním ošetřením a klientkami nejvíce žádané. Chcete tu nejlepší pleť, jakou jste kdy měli? Ošetření je přizpůsobeno tak, aby se zaměřilo na všechny vaše potřeby pleti a zanechalo ji jasnou a zářící, zahrnuje obličej, krk i dekolt. Průběh ošetření navrhuje pleťový terapeut, tedy já :-) a to na základě analýzy pleti facemapping.

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Toto plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce. 

Co zahrnuje ošetření ProSkin 60?

 • konzultace
 • uvítací rituál
 • dvojí čištění pleti
 • profesionální exfoliace (peeling)
 • úprava obočí, barvení řas, barvení obočí BONUS
 • extrakci (čištění ultrazvukovou špachtlí + ruční hloubkové čištění je-li třeba)
 • dotyková terapie (lymfatická masáž obličeje a dekoltu)
 • serum, maska dle specifického problému pleti, zapracování bt micro (ultrazvuková špachtle pro profesionály) , stimulační ultrazvuk,  LED fotonové světlo.
 • závěrečná tonizace a hydratace, ošetření očního okolí, aplikace přípravku s SPF faktorem
 • Skin fitness plán - plán ošetření a doporučených produktů vaši domácí péče o pleť

pro plus 90

90 min / 2200 Kč

Součástí ošetření Pro Plus 90 je Facemapping + Skin Fitness Plan, pro eye flash. Vylepšené ošetření pro skin 60 maximální péče. Extra služba k ošetření dle potřeby a konzultace.

cílená péče


pro bright 

60 min / 2200 Kč


Pro Bright je vysoce účinné ošetření zaměřeno na hyperpigmentace, pozánětlivou hyperpigmentaci (flíčky po akné) a rozjasnění pleti pomocí vysoce stabilního vitamínu C a chemického peelu.

Ošetření s velmi intenzivním účinkem pro okamžité rozjasnění pleti. Kombinace chemického peelu * stabilního vitamínu C * bioaktivační masky. Výsledkem je zářivá a hydratovaná pleť, dochází ke sjednocení tónu pleti a zmírnění jemných linek. Pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 14 dní

pro clear

60 min / 2200 Kč

ošetření pro problematickou pleť s akné

Ošetření Pro Clear je zaměřeno na problematickou, aknózní a nečistou pleť. Akné má různou podobu, od malých pupínků až po velké bolestivé pustuly a cysty. Akné není univerzální a stejně tak ani jeho ošetření. Z toho důvodu je nové ošetření Pro Clear, které pomáhá čistit zanícená místa. Začíná tím, že posoudím příčiny a faktory vedoucí ke vzniku akné, vyhodnotím stav pleti a typ zánětu a vytvořím ošetření na míru. Akné bohužel nezmizí po jednom ošetření, je mnoho příčin a spouštěčů akné (genetika, hormony, stres, léky, nevhodná péče a kosmetika, strava atd)

Ošetření pomáhá vyčistit zanícená místa, černé i bílé tečky, zklidní pleť a viditelně zmírní zánět, navrací pleti rovnováhu a hydratuje, nastartuje buněčnou obnovu. Kombinujeme v něm chemický peel, hloubkové čištění, lymfatickou masáž a přístroje, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků.

Součástí ošetření Pro Clear  je dotyková terapie, která byla vytvořena pro potřeby zánětlivé pleti reagující na výkyvy hladiny hormonů. 

Doporučuji 3-5 ošetření jednou za 2-3 týdny.


pro firm a gua sha

60 min / 2200 Kč

Komplexní ošetření pro váš krk, obličej a dekolt. Funguje jako cvičení pro váš krk a obličej. Kombinace technik masáže pomocí gua sha zlepšuje pevnost a napětí pleti obličeje a produktů obnovujích texturu a doplňujících výživu pro zajištění hebkosti pleti.

Jaké jsou výhody Gua Sha?

Mezi okamžité výhody patří snížení otoků celé tváře a kolem očí, dále pak uvolnění svalového napětí. Po několika týdnech důsledného používání si můžeme všimnout pružnější a definovanější pokožky. Dalšími benefity gua sha jsou vypsané níže:

 • Zlepšuje krevní oběh
 • Nastartuje lymfu – odvod toxinů
 • Eliminuje nebo výrazně redukuje vrásky
 • Ošetřuje a předchází ochablé pokožce (zvedá a napíná pokožku)
 • Pomáhá eliminovat tmavé kruhy pod očima
 • Pomáhá zmírňovat projev tmavých skvrn a hyperpigmentace
 • Rozjasní pleť

pro calm

60 min / 1 900 Kč


Typickým znakem citlivé pleti je narušená bariéra pleti. Zdravá bariéra pomáhá udržovat vodu uvnitř a nečistoty z okolního prostředí a mikroby vně. Když dojde k narušení bariéry pleti, může být pleť začervenalá, dehydrovaná, suchá a zcitlivělá.

Pro calm ošetřuje celou řadu potíží citlivé pleti a posiluje  pokožku. Zklidňující rostlinné výtažky poskytují úlevu, zatímco lymfatická drenáž a masáž tlakových bodů pomáhají zklidnit stresovaný nervový systém. Toto cílené ošetření pomáhá hydratovat, vyrovnávat a obnovovat kožní bariéru pro sníženou citlivost a klidnější pleť. Světelná terapie pomáhá zmírnit zarudnutí, navrací ji rovnováhu a obnovuje ji.

pokročilá péče


Chemický peeling Dermalogica

Jde o neinvazivní metodu, kterou používáme pro ošetření všech typů pleti. Chemický peeling dokáže zmírnit jizvy po akné, eliminovat rozšířené póry a vyhladit první jemné vrásky. Zralou pleť viditelně omlazuje a bojuje proti hyperpigmentaci. Při jeho aplikaci se využívají různé skupiny ovocných kyselin, které odstraňují svrchní vrstvu pleti. Připravte se na to, že po ošetření může docházet několik následujících dní k jemnému olupování pokožky. Výsledek v podobě zářivé pleti uvidíte nejpozději do 14 dnů od ošetření.

Co následuje po chemickém peelingu?

Po ošetření může být pleť zarudlá a citlivější. Mezi nežádoucí účinky patří mimo jiné suchost, podráždění, zarudnutí, otok, pocit napjatosti, olupování. Následující dny po ošetření se může začít pleť olupovat. Pokud po ošetření nedochází k olupování pleti, neznamená to, že ošetření nebylo účinné - olupování ani šupinatost se nemusí objevit. Účinnost ošetření poznáte i samotným dotykem - textura pleti.

 • Po ošetření musíte pleť hydratovat a chránit krémem s minimálně SPF30.

 • Vyhýbejte se přímému pobytu na slunci 2-3 týdny.

 • Dodržujte klidový režim po ošetření - následující dny vynechejte saunu, páru a namáhavé cvičení.

 • Ve dnech po ošetření cca 2-3 doporučujeme zvýšit pitný režim.

 • Pokud se objeví olupování pleti, v žádném případě olupování nepomáhejte.

 • Po dobu 10 dní vynechejte exfoliaci pomocí jiného produktu.

 • Aplikaci make-upu doporučujeme nejdříve 24 hodin po ošetření.

pro power peel 30

30 min / 1 300 Kč

Expresní chemický peel přizpůsobený potřebám vaší pleti. Rychlé a intenzivní ošetření obličeje. Vyhlazuje  a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace nebo předčasného stárnutí, hydratuje suchou pokožku obličeje.

pro power peel 60

60 min / 2200 Kč

Maximálně účinné a plně přizpůsobené. Ošetření spojuje chemický peel s komplexním ošetřením pleti s využitím technologií a specifickými technikami, individuálně přizpůsobené potřebám vaší pleti obličeje, dekoltu a krku.

pro nanoninfusion

60 min / 2200 Kč


Co je to nanoinfuze?

Nanoinfuzeí je neinvazivní ošetření pleti, které zlepšuje tón a texturu pleti, snížení výskytu rozšířených pórů, zlepšení jemných linek a snížení pigmentace..

Nano jehly mají silikonový hrot a jsou šetrnější k pokožce. Je to proto, že nanojehlování proniká kůží pouze do hloubky 0,25 mm a je navrženo tak, aby exfoliovalo pokožku a stimulovalo obnovu buněk, spíše než aby pronikalo hluboko do dermis jako mikrojehličkování.

Když se silikonové hroty jemně dotknou pokožky, vytvoří tisíce nano kanálů, které umožní vašim produktům péče o pleť proniknout hlouběji a mít větší účinek na pokožku. Do 15 minut po  se nanokanály samy uzavřou.

Nanoinfuze je jemná a bezpečná, ale velmi účinná.  Výrazně zvyšuje schopnost pleti absorbovat sérum, je také skvělá pro ošetření jemných linek a vrásek, zpevnění uvolněné pokožky a snížení otoků.

Doporučuje se jedno ošetření za 3-4 týdny, ideálně serie 3-5 ošetření.

Více k ošetření zde.

luminfusion

60 min / 2500 Kč


LuminFusion kombinuje cílený retinolový peeling pro obnovení a obnovu povrchu, technologii NanoInfusion k hluboké infuzi aktivních složek a terapii LED červeným světlem pro viditelnou obnovu jasu pokožky a snížení známek stárnutí pokožky bez prostojů.

Doporučeno pro:

 • Zvýšení jasu pokožky
 • Nerovnoměrný odstín kůže

Klíčové benefity:

 • Obnovte jas pokožky
 • Snižte známky stárnutí pleti
 • Nulové prostoje


doplňkové služby


pro eye flash

20 min / 700 Kč

K ošetření pro skin 60 za zvýhodněnou cenu:

20 min / 500 Kč

Pro Eye Flash je nové, velmi účinné ošetření pro oční okolí s intenzivní stimulací a doplněním aktivních rostlinných složek. Tento rozjasňující peel zajistí exfoliaci a zároveň hydrataci očního okolí. Sjednotí tón, zlepší texturu a minimaluzuje jemné linky a vrásky kolem očí.

Pro maximální výsledky doporučuji tři po sobě jdoucí ošetření, každé účinnější. Pro Eye Flash lze provádět samostatně anebo společně s jiným ošetřením..

LED fotonové světlo

20 min / 400 Kč


LED  světlo, známé též jako studené světlo, proniká do hloubky pokožky a pomocí silného záření stimuluje buněčnou obnovu pleti, čímž startuje nejenom ozdravné procesy v ní.

LED světlo lze použít jako samostatné ošetření, ale také v kombinaci s některými kosmetickými ošetřeními, což nejen zvýší jejich efekt, ale také výrazně šetří čas klientů. Používám jej běžně jako součást pravidelného kosmetického ošetření proskin 60 či proskin 90.

Jak funguje?

Různé vlnové délky světla pronikají do tkání, čímž dochází částečně k absorbci a částečně k rozptylu světla. Absorbované světlo mitochondriemi vytvoří reakci - zvýšení buněčné aktivity v určitých hloubkách pokožky. Reakce pak s sebou nese například zvýšení tvorby kolagenu = omlazení pokožky, blokaci tvorby nadměrného množství melaninu - redukce nežádoucích pigmentů. Světlo odstraňuje bakterie - působí dezinfekčně, snižuje zánětlivé procesy. Může potlačit i bolest nebo pomoci při hojení spálenin.

Monochromatické světlo má vysoký účinek a zároveň je velmi bezpečné - nevyzařuje žádné škodlivé ultrafialové ani infračervené záření. Kontraindikací je epilepsie, těhotenství. 

Profesionální LED ošetření může také pomoci zlepšit vaši náladu během dlouhých, tmavých zim. 


ČERVENÉ SVĚTLO 630 NM

základní světlo, které přispívá ke zlepšení elasticity pokožky a celkového stavu pleti, k odstranění vrásek, poškození pokožky po úrazech, výrazně zvyšuje produkci kolagenu, pomáhá na unavený obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku. Má omlazující účinky na pleť a regeneruje pokožku po intenzivním ošetření, jako je např. kosmetická mezoterapie - mikrojehličkování či peeling a další.

MODRÉ SVĚTLO 470 NM

Využívá se zejména k odstranění akné a redukci jizev po akné, dále při červenání pleti a kuperóze. Vhodné pro citlivou pokožku. Též skvěle pomáhá proti zimním depresím způsobeným nedostatkem slunečního svitu. Prokazatelně zlepšuje stav akné v krátké době o 50-60%.

ZELENÉ SVĚTLO 525 NM

Dokáže redukovat barevnost pleti s pigmentacemi, ale je také vhodné pro pleť bledou a unavenou, zašedlou nebo se žlutým nádechem. Redukuje vrásky, oživuje pleť (pleť zašedlá, zažloutlá), podporuje růst vlasů, má hojivé účinky.