Ošetření oxygeneo

75 min / 2200 Kč oxygeneo a led

75 min / 2200 Kč oxygeneo a tripolární RF


Mladší vzhled pleti již po jednom ošetření


 • Okamžité a výrazné výsledky, viditelné již po 1. ošetření
 • Uklidňující a uvolňující
 • Přirozené okysličení pokožky zevnitř Bohrovým efektem
 • Infuze přírodních a účinných látek do pokožky
 • Dlouhodobé zlepšení textury a vzhledu pokožky
 • Podporováno skutečnou vědou a lékařskými studiemi
 • Přizpůsobitelné pro všechny typy pleti
 • Výrazná redukce jemných linek, lézí po akné, pigmentace a dalších díky kombinované terapii  LED
 • Nikdy netestováno na zvířatech
 • Veganské ingredience
 • Žádné prostoje

Doporučuje se jedno ošetření za 3-4 týdny, ideálně serie 3 ošetření.

Otázky a odpovědi

1. Jaký je pocit na pleti?

První krok vašehoíOxyGeneo LED vám připadá jako hřejivá masáž obličeje. Během okysličování může brnět a zahřívat se, ale tento pocit rychle odezní. Peeling je popisován jako příjemný.  LED světlo pak působí teplým a relaxačním dojmem a urovnává jakýkoli zánět, který je v kůži. Pokožka je napnutá, zářivá a  jemná na dotek. 

2. Mohu na oxygeneo před akcí?

Absolutně!  OxyGeneo LED nemá žádné prostoje a pleť hned po něm vypadá mladistvě  a cítí se skvěle. Máte-li nadcházející akci, naplánujte si ošetření na den předem a každý si během akce jistě všimne, jak zářivá vaše pleť je.

3. Kolik ošetření potřebuji?

Po jednom ošetření zaznamenáte výrazné zlepšení textury pleti, hydratace a lesku. Chcete-li se zaměřit na konkrétní problémy s pokožkou, doporučujeme sérii 3 ošetření dokončených každé 3-4 týdny, abyste bojovali s těmito problémy s odolnější pokožkou.


4. Dochází k prostojům?

Pleť může být lehce růžová, v závislosti na citlivosti vaší pokožky. Ihned po zákroku se budete moci vrátit do práce nebo ke svým běžným aktivitám.  

5. Jaké budou výsledky a kdy je mohu očekávat?

Výsledky budou vidět ihned . Těšit se můžete na svěží a zářivou pleť bez vrásek, napjatý ovál obličeje a sjednocený tón pleti.

Co je Geneo?

Geneo je jediná obličejová technologie, která spouští přirozený proces okysličení ve vaší pokožce - jemně vytváří ideální podmínky pro výživu a přeměnu pokožky zevnitř ven. Získejte okamžité, dlouhotrvající výsledky. Každý věk, každý typ pleti, každé roční období.

OxyGeneo je revoluční inovativní a neinvazivní ošetření pleti. Poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti. 

Výsledek - hladší, pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury a okamžitě viditelný dlouhodobý účinek za pomocí OxyGeneo. 

Průběh ošetření

Začneme nanesením gelu s obsahem přírodních aktivních složek a exfoliací pokožky pomocí jednorázové kapsle. Tato kapsle (na výběr ze 6 druhů podle potřeb Vaší pleti) ve styku s gelem vyvolává Bohrův efekt, dochází k exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a příprava pleti na aktivní infuzi aktivních látek hluboko do pokožky. Dochází k přirozenému intenzivnímu okysličení pleti (oblíbená ani-aging metoda).

Následuje zapracování aktivního geneo séra ultrazvukem, který zvýší propustnost pleti. Na závěr provedeme lymfodrenáž  pleti speciální hlavicí, která zklidní pleť, zmírní začervenání a uvolní svalové napětí.

Jak to funguje

1. EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny typy pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

2. INFUZE

Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky, které vyživují pokožku a podporují zdravější a hladší pleť.

3. OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny , které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.