TRIPOLLAR®

60 min / 1900 Kč

tripolární radiofrekvence

TriPollar® je patentovaná radiofrekvenční (RF) technologie 3. generace od společnosti Pollogen, která neinvazivně působí na zpevnění pokožky a mělkých obličejových vrásek, včetně jemných linek kolem rtů a očí.

TriPollar® je nejbezpečnější a nejpříjemnější RF ošetření s okamžitě viditelnými výsledky a dlouhotrvajícím efektem napnutí pokožky. Technologie TriPollar® aktivuje přirozené opravné mechanismy pokožky a zvyšuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. RF energie stimuluje spící fibroblasty a stahuje kolagenová vlákna, což má za následek okamžité a dlouhodobé zpevnění pokožky.

TRIPOLLAR®

Přirozená redukce vrásek v celé své kráse

TriPollar® je patentovaná radiofrekvenční (RF) technologie 3. generace od společnosti Pollogen, která neinvazivně působí na zpevnění pokožky a mělkých obličejových vrásek, včetně jemných linek kolem rtů a očí.

TriPollar® je nejbezpečnější a nejpříjemnější RF ošetření s okamžitě viditelnými výsledky a dlouhotrvajícím efektem napnutí pokožky. Technologie TriPollar® aktivuje přirozené opravné mechanismy pokožky a zvyšuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.  RF energie stimuluje spící fibroblasty a stahuje kolagenová vlákna, což má za následek okamžité a dlouhodobé zpevnění pokožky.


Radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Radiofrekvenční tepelná energie podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách pokožky, bez porušení vrchních vrstev. Zpevňuje a vypíná pokožku. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost pokožky a za její mladiství vzhled. Technologie tak využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu.

Tato metoda je velmi efektivní pro všechny typy pleti i pokožky. Nejčastěji se využívá pro omlazení a vypnutí obličeje, dekoltu a oblasti v okolí lícních kostí. Velmi často je také vyžadována pro zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje. Je velmi vhodná také pro korekce vrásek v okolí rtů, omlazení očního okolí, zjemnění nosoretní rýhy či zpevnění kůže v oblasti víček a zmenšení váčků. Pomáhá také při odstranění tzv. pokleslých víček.

Průběh ošetření

  • konzultace
  • double cleanse - dvojí čištění pleti
  • exfoliace
  • radiofrekvenční ošetření
  • aktivní sérum dle typu a stavu pleti
  • maskový rituál
  • denní péče a doporučení

Výsledky ošetření

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosaženo bezprostředně od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližné 6 měsíců a déle. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 - 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže.

Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života. Ošetření je vnímáno jako velmi relaxační. Velkou výhodou je také to, že okamžitě po zákroku je možné se zapojit do běžných denních aktivit.

Frekvence a počet ošetření

Pro dosažení nejlepších, a především dlouhodobých, výsledků je vhodné podstoupit kompletní radiofrekvenční kůru, která se skládá ze 3 - 6 ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být odstup 3-4 týdny V průběhu celé kůry dochází k účinné remodelaci a regeneraci kolagenu, což zaručuje dlouhodobé omlazení pleti.